تاریخ انتشار:93/4/3 - 13:08
شماره مطلب:139343
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در جشنواره برترين هاي حلقه هاي صالحين گفت

نقد و بررسی وسیع حلقه‌های صالحین توسط صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفت:

نقد و بررسی وسیع حلقه‌های صالحین توسط صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها

 

حجت‌الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در اولین جشنواره برترین‌های شجره طیبه صالحین که صبح دیروز برگزار شد، اظهار داشت: بزرگترین دلیل توفیق کار عظیم حلقه‌های صالحین خوف دشمن است.
وی افزود: شاید بعد از انقلاب اسلامی موضوعی مثل صالحین مورد نقد و بررسی صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها قرار نگرفته است. ما شاهدیم شبکه بی‌بی‌سی در خصوص صالحین مستند ساخته است و این نشان می‌دهد که از صالحین بسیار می‌ترسند و ما درست و خوب حرکت کرده‌ایم.
تویسرکانی اخلاص بسیج، حضور نخبگان، علما و فرهیختگان و اراده و حکمت فرمانده کل سپاه را سه عامل موفقیت این کار بزرگ دانست و اظهار داشت: سراغ ندارم هیچ فرمانده‌ای اینقدر برای کار تربیتی سرمایه‌گذاری و ایستادگی کرده باشد. شبکه فرماندهی سپاه و بسیج با همه وجود در خدمت صالحین بوده‌اند و این سه عمل باعث شد مهر تائیدی از امام خامنه‌ای بر صالحین بخورد و این تائید مقدمه‌ای شد برای ارتقاء مضاعف.
وی در ادامه تصریح کرد: امروز بسیج با این اقدام عظیم دچار تحول و وارد یک فضای جدید شده است و بهترین برنامه‌ای که تا امروز در بسیج در حوزه‌های معرفتی و بصیرتی دنبال شده، بحث صالحین بوده است.
تویسرکانی با بیان اینکه سه آسب طرح صالحین را تهدید می‌کند، گفت: ابتدا اینکه این کار بزرگ از حالت انقلابی به حالت اداری تبدیل شود و از طرف دیگر اینکه شبکه بودن صالحین را زیر سؤال ببریم. اقدامات خودسر یک آفت است و نیروی انقلابی خودسری نمی‌کند لذا سرحلقه‌ها باید موضوعاتی را که از بالا طرح می‌شود رعایت کنند. آسیب دیگر این است که عظمت صالحین را با موضوعاتی مانند بودجه‌، پول و امتیاز کوچک کنیم.
وی با تاکید بر اینکه بسیجیان و افراد جامعه باید برای حضور در حلقه‌های صالحین اشتیاق داشته باشند، اظهار داشت: نباید اجباری در حضور در حلقه‌ها برای بسیجیان باشد. زیرا در آن صورت این حلقه‌ها کارکرد خود را از دست می‌دهد و ما برای تاثیرگذاری کلاس‌های عقیدتی در سپاه نیز 8 سال است نظام عقیدتی سپاه را متحول کرده‌ایم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در پایان با اشاره به وحشی‌گری‌های سلفی‌ها و تکفیری‌ها در عراق اظهار داشت: دل‌هایمان خون و داغدار و جریحه‌دار حوادث تلخ عراق است و فعلا کاری جز دعا برای امداد الهی از دست‌مان برنمی‌آید.

 

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری